צרי קשר

המומלצים לשרותכם

אתרים מומלצים לתועלתכם האישית המומלצים מניסיונינו האישי!:

אתר מידרג- אתר מצויין שמאפשר קבלת חוות דעת מיד ראשונה מלקוחותיו הקודמים של איש השירות -השירות אמין ומיקצועי ובפעמים הראשונות גם בחינם!

פרוייקט אגורה- פרוייקט שמאפשר לנזקקים או בכלל להחליף בניהם או רק לתת מוצרים שאין בהם צורך או שסתם צוברים אבק למען אלו שזקוקים להם בדיוק.

ללא כל תשלום!-גם ירוק וגם חברתי מה יכול להיות טוב מיזה?!

פרילנסרים-אתר לפרילנסרים או למעוניינים בשירות של איש מקצוע בלי רצון להיתחייבות ארוכת טווח ולהצעות מחיר מגוונות וחוות דעת של הלקוחות הקודמים שלהם שמוצים בדף הפרופיל של כל פרילנסר!חינם עבור המעסיקים.
כמה זה- אתר שמסכם את ההצעות שניתן לקבל מכל ספקי התיקשורת למיניהם וממש חוסך לא מעט שיחות וטירחה למי שרוצה לחסוך או להחליף ספק כלשהו ויכול לחסוך בחודש לפחות עשרות שקלים על תקשורת . אני ממליצה על האתר הזה וכן גם הוא ממש בחינם!
לייבסיטי-אחלה מערכת לבניית אתרים ! המון אפשרויות מתקדמות וכמעט כל מה שאי פעם תצטרכו באתר והכל במחיר הכי נמוך שיש למערכת מסוג כזה ואיכותית ביותר , אין נפילות של השרת -מערכת יציבה ותמיכה טכנית לכל שאלה ! והכל כלול במחיר!

הוסטגאטור- חברת איחסון אתרים מעולה ורצינית , עם תמיכה טכנית רצינית סביב לשעון! קיבל את המומלץ שלנו! אגב קיבלנו קופון לתת לכם במתנה 9.94 $ הנחה מכל חבילת איחסון שתקחו !!! רק הקלידו את הקופון בעת ההרשמה הקופון שלכן הוא : batela2012

אתר הכרויות -קופידון אתר רציני וותיק מבין האתרים לאוכלוסיה הכללית- הרבה הכירו את בן זוגן לחיים שם -ולכן קיבל את אות המומלץ שלנו!

אתר נוסף להכרויות והפעם ליהודים בלבד מהארץ ומרחבי העולם ! , לקשר רציני בלבד , אתר מוכר מאוד בעולם ההכרויות , רציני וותיק בתחומו – JDATE

***

לקוחות ובעלי עסקים יקירים במידה ויש ברשותכם אתר היכול לתרום ללקוחותינו או מבצע משתלם אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך צור קשר עם פרטי הדברים ובמידה וזה יתאים לרוח האתר נפרסם אותו .

למעוניינים בתוכנית שותפים עימנו גם יכולים לפנות דרך הצור קשר שבאתר.

בהצלחה

5 comments

  1. I can't beelive you're not playing with me–that was so helpful.

  2. Now we know who the sesinble one is here. Great post!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>