צרי קשר

אנשים טובים באמצע הדרך…

היי יקרותיי,

הפעם רציתי לשתף אתכן במשהו שקרה לי אתמול כשהייתי צריכה לנסוע לכמה קניות קטנות בקניון אבנת שבפתח תקווה.

אבל לפני כן אני מניחה שמי שחברה שלנו בפייסבוק או נתנה לייק לעמוד שלנו ועוקבת אחרי התכנים מכירה את זה שאני מדיי פעם כשאני נתקלת באנשים טובים שעושים משהו יפה ,נדיב ומיוחד לאדם מולם בד"כ גם בלי שום הכרות מוקדמת איתו -אני מעלה מייד לינק תחת הכותרת הקבועה :)" אנשים טובים באמצע הדרך…" ויש באמת לא מעט כאלו שמראים את היופי שבאנשים והמטרה היא באמת להראות לכולנו שלא רק פעם היה כאן טוב גם היום טוב ונהדר לפעמים וקורה בטעות שמתפלק לנו להיות כל כך אנושיים  ,מרגשים,נדיבים  וטובי לב :).

וחזרה לאתמול לפני שאני אמשיך להפליג במחשבותיי בלי סוף חחח :) אז אתמול בבוקר מייד אחרי הילדים נסעתי  לאבנת במטרה דיי מסויימת לא אומר שזה רק בגללה אבל -בעיקר-בקיצור לא הייתי נוסעת אם זה לא היה בשביל זה.

הייתי צריכה להביא איזה חפץ שחיכה לי בהנהלת הקניון וכשהגעתי לשם -כפי שכבר ציינתי דיי במיוחד נאמר לי שזה כבר לא אצלם ושהם העבירו אותו לחנות אחרת בקניון -אמרתי לעצמי אה אוקיי אין בעיה עיקוב קטן  אבל בקטנה -אני אגש לשם , אבל בשניה באמרתי אוקיי תודה ובאתי לצאת ציינה העובדת שהמקום נפתח משום מה רק בצהרים -השעה הייתה 9:20 והמקום נפתח רק ב14:00 – לנסוע ולחזור זה לא אפשרי מבחינתי כי אני לא גרה מאוד קרוב וגם מן הסתם יש לי עוד מה לעשות עם היום הזה….

אז התבעסתי אולי אפילו שחררתי איזה אוף קטן ואמרתי אה! טוב תודה…ויצאתי , הסתובבתי כאמור באבנת קצת מבועסת במטרה לפחות למצוא את הדברים שכן אפשר בשעה זו אבל ראיתי שגם בחנות הספרים לא מצאו את מה שחפשתי התבעסתי שוב ואמרתי בקול למוכרת אוף מה קורה היום? קיבלתי תגובה של חיוך נבוך וקצת כעסתי על עצמי שהפלתי את זה עליה הרי היא לא אשמה שאין את הספר במלאי…

המשכתי להסתובב בחנות כדי לסדר את המחשבות של מה אני עוד כן יכולה לעשות בביקור הזה והחלטתי לעשות משהו שמנוגד להגיון ולנסות בכל זאת לגשת לחנות שנפתחת ב14:00 לראות אולי בכל זאת הם פתחו מוקדם כדי לעשות ספירת מלאי או משהו , אז אני יורדת ככה במדרגות הנעות לכיוון החנות ואני קולטת בזוית של העין שהחנות חשוכה ונעולה לגמרי ומכיוון שגם ככה הייתי בדרכי למטה המשכתי כדי לחזור למעלה.

אבל פתאום אני כאילו רואה אדם בחנות הסתכלתי שוב לראות אם זו לא הישתקפות של האנשים מחוץ לחנות שהיו שם אבל לא זה בהחלט אדם בתוך החנות החשוכה,  התקרבתי לזכוכית ונקשתי עליה לראות אם הוא ישמע ,הוא שמע ואני סימנתי לו אם הוא יכול להיתקרב ,הוא מיד בא שאלתי אם הוא שומע אותי הוא אמר שמצויין אז אמרתי לו שאני לא גרה קרוב ומה שהייתי צריכה לקחת מהנהלת הקניון הועבר אליהם ואני באתי בעיקר בשביל זה והאם הוא ממש יוכל להביא לי את זה אני מאוד אודה לו …אמרתי לעצמי בטח הוא יגיד לא אני לא יכול עכשיו אני עסוק ,תבואי בשעות העבודה או משהו אחר כמו הקופה נעולה בשעות האלו או וואט אבר…והוא היה גם צודק אבל הוא הסתכל עלי לרגע ואמר לי מיד שניה אני בודק הוא הלך ואני בנתיים מבקשת בלב שהלוואי שזה יסתדר כי ממש לא בא לי שוב לבוא בשביל זה ולבזבז שעות יקרות .

ולהפתעתי הניפלאה הבחור -העלם חמד חזר ופשוט פתח לי את הדלת לחנות הוביל אותי אחר כבוד חח לקופה והביא לי את מה שחיכית לו…

שיבחתי אותו מיד כמובן על הגדלת הראש,הנדיבות והשירותיות וכל כך שמחתי שאמרתי אין הרבה כמוהו וחייב לציין אותו לשבח ואני אחת שלא אוהבת להיות חייבת לכן כבר בדרך החוצה חשבתי כבר איך אני אספר לכן הקהילה היקרה של מפתחות לחיים וגם אמרתי בפעם הבאה שאני אגיע לשם האחראי\ת שלו יקבלו פירגון על העובד המקסים שלהם.

זהו אז יש אנשים טובים באמצע הדרך !

והפעם זה הגיע אלי ואני מאחלת שזה הגיע ויגיע תמיד גם אליכן .

המשך יום של טוב

בת אל אוקרט

וצוות מפתחות לחיים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>