אודותינו

תמונה : בת אל אוקרטברוכה הנמצאת!

 היי ,שמי בת אל אוקרט  ,רעיה ואם לשניי ילדודים מופלאים , מרצה ומנחת סדנאות בעלת ניסיון ,מאמנת אישית וקהילתית מוסמכת ,מנהלת את מפתחות לחיים ומתנדבת בעמותה בזמני הפנוי כמרצה ומעבירה סדנאות , בעלת אות הכותב המומחה ,

והכותבת של המדריך למציאת הקריירה שלך והמדריך למציאת הבן זוג הנכון.

את מפתחות לחיים הקמנו כדי לתת מענה לכל אלו מאיתנו שרוצות ליצור לעצמן חיים מספקים, קלים יותר ,ממצים ונעימים יותר.

אז מי שעכשיו החליטה שבאמת באמת נימאס לה מהצב הקיים ,
או אם את לא מרגישה שאת מצליחה למצוא את הסיפוק בחיים ואת רוצה לדעת איך אפשר לשנות את חייך לטובה ולמלאי אור ?

אז הינה  הפיתרון שלך  כי בעקבות החוויה האישית שלי של הקושי בתחילת דרכי אחרי שחרורי מצה"ל (שאגב משותפת עם כל הקהילה שרשומה למיילים שלנו.) וההתגברות שלי עליו פיתחתי נוסחא מדהימה לחיים מספקים יותר!

בתחומי ההתמחות שלנו ,

והם:

  • בחירת מסלול קריירה / לימודי לחיים,
  • איזון כלכלי בבית ,
  • בחירת הבן זוג הנכון.
  • והורות נכונה לפעוטות.

-אלו גם התחומים שבהם אני מעבירה אישית את ההדרכות בסדנאות , ערבי הגיבוש לעובדים ובהרצאות.

את הכשרתי האישית בייעוץ והכוונה התחלתי בלימודי אימון אישי וקהילתי -coaching- שרכשתי בבית הספר להכשרת מאמנים "גומא"-תל אביב,אחרי מעבר בהצלחה של קורס אימון בסיסי נירשמתי לבית הספר למאמנים "העצמה" ,להכשרה כמאמנת קהילתית לתקופה נוספת וסטאג',

וכמאמנת מקצועית הייתי רשומה ובעלת הסמכה ב "לשכת המאמנים הישראלית" -אירגון מקצועי שאוגד תחתיו  את  כל המוסמכים בארץ ,שאגב בו גם היתמודדתי לתפקיד יושבת ראש הלישכה בבחירות הלשכה 2010.

להופעות שלי בתקשורת (YNET  WALLA  רדיו קול הים האדום , רדיו ירושלים , לאישה , ישראלים בLA ועוד…) ובמדיה בכלל הקליקי כאן.

בעברי המקצועי עשרות של לקוחות מרוצים (גם לפני היותי מאמנת מדופלמת) שחייהם כעת ללא ספק יותר שמחים-חד משמעית!-הכינסי ל"המומלצים לשרותכם" וצפי בהמלצותיהם.

בעברי היתמקצעתי בעוד קורסים נוספים באוניברסיטה בנושאים של פסיכולוגיה וכלכלה(-בגלל עברי במערכת הבנקאית) והישתלמויות רבות ושונות במקצוע.

לא מעט סדנאות בנושאים בינאישיים , NLP (-סוג של מחשבה יוצרת מציאות כגון:הסוד..) ,קורס מיכא"ל (-מיצוי כישורים אישיים למצויינות) פנג שוואי ,שפת גוף ,דימיון מודרך ,גרפולוגיה וקורס דיבור בפני קהל אצל ד"ר יניב זייד ולאחרונה קורס תקשורות בינאישית על בסיס המקורות היהודיים .

כל זה בעיקר כי אני מאוד נהנת ללמוד ולדעת  ומאמינה שידע מיושם בהכרח מקדם אותך.
בצבא שירתתי בחיל הקשר בתפקיד מעניין ומאתגר שלאחר תקופה של שנה בתפקיד,קודמתי להיות אחראית משמרת על כ-15 אנשי צוות עד לסוף שירותי ושחרורי כסמלת.

בעברי התעסוקתי כ 5 שנים במסגרת הבנקאית (מעבר לעובדה שאבי היה 30 שנה בנקאי) כך שכל ההיתנהלות הפיננסית ניטמעה בי הייטב , עבדתי בחברת תוכנה ברמת גן בתמיכה מול לקוחות,נשכרתי לעבוד בחברה סלולרית מוכרת כשנתיים שבה לאחר כשנה קודמתי לתפקיד רכזת עסקים החולשת על כל איזור השפלה הדרומית מול לקוחות,יחד עם זה כלקוחה סמויה בבקרה על שירות לקוחות וגם כקריינית לעת מצוא …
ומשנת 2007 אחרי כל כך הרבה שנים בעבודה מול לקוחות ומומחיות בשירות לקוחות בכל מיניי אופנים מצאתי את מקומי הטיבעי כמרצה ומלווה אישית שבין היתר גם יזמת, כותבת מאמרים ומדריכים ומנהלת עסק.

אני מאמינה שכל חלום או רצון לשינוי הבא ממקום אמיתי לשיפור ושינוי ,אפשרי בהחלט!

ואלברט אנשטיין אמר פעם ש "רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע"

אז בואי תגלי עד כמה רחוק את יכולה להגיע!

מספיק לחשוש ולהיתלבט.

צרי איתנו קשר לפרטים ולתיאום פגישה עוד היום  ובואי לגלות חיים מספקים ונהדרים ,בואי לגלות עולם מלא אפשרויות אינסופיות שמחכות רק לך!

***ובנוסף כי הקראת עד כאן -קבלי מתנה :

גישה לניסיון של שנים ומומחיות בתחומנו בתכנים ,סירטונים והנחות לחברים בלבד. (בחינם לגמרי) בהרשמה מיידית בטופס שכאן. ***

עדות לתעודות ההסמכה  :

אות הכותב המומחה של בת אל אוקרט

               

7 comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>